APC120M10
10mm PTF Non-Valved Panel Mount Coupling Body
Main Features:
Main Benefits:
Main Specifications:
TERMINATION | PANEL MOUNT FERRULELESS POLYTUBE FITTING, PTF |
METRIC EQ. | 10.0mm OD, 8.0mm ID |